Press reliz 15 iyul 2024 BMTİP və Azərbaycan COP29-dan öncə iqlimlə bağlı fəaliyyətlərin artırılmasının zəruriliyini qeyd edir
Press reliz 04 iyul 2024 ƏTRAF MÜHİT, SOSİAL VƏ İDARƏETMƏ ÜZRƏ 2 GÜNLÜK SAMMİT ESG-NİN İNTEQRASİYASI ÜZRƏPRAKTİKİ SESSİYALARLA DAVAM EDİB
Press reliz 04 iyul 2024 Birləşmiş Millətlər Təşkilatı və PwC Azərbaycanın təşkilatçılığı ilə ESG Sammiti öz işinə başladı: Dayanıqlı inkişaf naminə dövlət-özəl tərəfdaşlıqları
Press reliz 27 iyun 2024 Dr. Cəmilə Mahmud Bakıda BMTİP və Avropa Komissiyasının “Kaptalks” təşəbbüsü çərçivəsində planetar sağlamlıq mövzusunda mühazirə deyib
Press reliz 12 iyun 2024 BMTİP Azərbaycanda dövlət qulluqçuları üçün İqlim Dəyişikliyinə Uyğunlaşma üzrə rəhbər səviyyəli kursların birinci mərhələsini uğurla başa çatdırıb
Press reliz 06 iyun 2024 BMTİP və ANAMA Azərbaycanda Minalardan Təmizləmə üzrə Beynəlxalq Mükəmməllik və Təlim Mərkəzinin yaradılmasında əməkdaşlığa dair Niyyət Bəyannaməsi imzalayıb
Press reliz 20 may 2024 Azərbaycanda miqrantların maliyyə ehtiyacları üzrə bacarıqların gücləndirilməsi
Press reliz 10 may 2024 BMT Azərbaycan və PAŞA Holdinq “29 İqlim Söhbəti: COP29-a gedən yol” Proqramı çərçivəsində əməkdaşlıq edir
Press reliz 09 may 2024 BMT-nin baş katibinin köməkçisi, İnkişaf Proqramının Administratorunun köməkçisi, Siyasət və Proqramlara Dəstək Bürosunun direktoru Markos Atias Neto Azərbaycana səfər edib